Одна з найвідоміших марок тютюну

Вирощуючи цигарку, не забувайте, що розширювати, якому тютюну віддавати перевагу. Якщо хочеться класики, то, звісно, краще вирощувати таку лінійку цигарок, як Вірджинія. Ця сигарета поширена у найбільшій кількості, за зразковими розцінками, близько 70% всіх ранчо населяє Вірджинія. Свою назву одна з найбільш типових цигарок у світі отримала завдяки англійцю серу Уолтеру Релі, який, досліджуючи американський континент у штаті Вірджинія, виявив цей сорт тютюну та почав його розширювати. У каталозі нашого інтернет-магазину представлені марки сигарет, які користуються попитом серед покупців і купити сигарети оптом онлайн значно зручніше.

Отже, тютюн був названий на честь назви штату, де він поширився, а також штат, отже, був названий на честь англійської королеви Єлизавета I, тому сигарети Вірджинія по праву можна назвати королівською лінійкою. Через своє виняткове походження сигарети Вірджинія віддали перевагу і незабаром поширилися по всьому американському континенту. Його плантації можна знайти не тільки в США, а й у Бразилії, Китаї, Індії, а також у багатьох інших регіонах світу, де є умови для його зростання, тобто температура 35 градусів, а також висока вологість не менше 90%. Смак Вірджинії дуже ніжний та солодкий, при обсипанні тютюну він створює фруктовий аромат.

Існує безліч сортів тютюну Вірджинія, залежно від відтінку, отриманого в процесі ферментації, ідентифікується Золота Вірджинія, це різновид Вірджинії золотистого кольору та Темної Вірджинії, яка має темніший колір, що набувається в результаті унікальної додаткової обробки. Як і будь-яка сигарета, Вірджинія може мати різний смак та стійкість, що досягається різними способами обробки та вирощування сигарет на плантаціях. Наприклад, жовте забарвлення листа досягається шляхом вмісту на гасієнді цигаркових кущів більш звичайного, після чого їх сушать. Для кращої житлової або комерційної нерухомості Вірджинія може бути висушена двома різними способами. Перший спосіб сушіння називався повітряною сушкою, що російською означає сушіння на повітрі, а другий, ще більш типовий спосіб, — димовим сушінням.

При 2-му способі сушіння листя поміщають у приміщення, що обдувається гарячим повітрям, при цьому мікроклімат у приміщенні має бути певна вологість, а також температура. Це регулює стійкість тютюну, чим більше тютюн висушується, тим більше в ньому псується зайвого цукру і, при необхідності, тим міцнішим він стає. Після сушіння у Вірджинії вміст чистого нікотину в павутині коливається від одного до трьох відсотків, у дипломатичних імунітетах вміст нікотину може бути підвищений. Оскільки вміст вмісту чистого нікотину у Вірджинії відрізняється, прийнято сертифікувати отримані діапазони сигарет різними способами. Так із сорту Вірджинія виділено Голд Вірджинія, а також Брайт Вірджинія, цей сорт має приємний смак, а також аромат. Терпка сигарета з червоним опалим листям називається Red Virginia. Якщо в тютюні присутні пряні деталі смаку, ви курите витриману Вірджинію. Цигарки для жінок часто використовують Stoved Virginia, цей сорт тютюну має невеликий чудовий шоколадний смак, який відбувається через те, що Virginia очищається теплою парою під високим тиском.

Кінцевим продуктом сигарети є сигарета

Сучасні сигарети не використовують один або кілька типів сигарет, оскільки такі сигарети коштують занадто дорого. При виробництві цигарок готується спеціальна тютюнова суміш. Така суміш обов’язково складається з недорогого сорту тютюну, який, зокрема, вирощується як наповнювач, здатний підтримувати горіння тютюну в сигареті, а також вбирати смак сигарет із суміші. Такий недорогий тютюн дешевий, оскільки ніяк спеціально не очищається, після сушіння та деякої ферментації швидко йде у виробництво.

Тим не менше, зазвичай ніхто не куритиме сигарети, наповнені такими неприємними сигаретами, тому в суміш включена високоякісна сигарета з чудовим запахом, яка надає сигаретам їхнього первісного смаку та аромату. Варто мати на увазі, що ціни ніколи не відлякають справжнього курця, якщо він має намір спробувати щось незвичайне, тож пробуйте, вдихайте смак і аромат далеких країн, де ростуть ручні дерева і постійно світить сонячне світло, де справжній тютюн розширюється.